Urla Petek Temizleme

☎️ 0 (850) 305 5220

Urla Petek Temizleme kimyevi döküm temizleme yapan firmadır. Kalorifer peteğinin üstü sıcak, altı soğuk, tıkanıklık var, tesisat içini kırmadan, sökmeden temizleme gibi sayısız işlemlerimizle çözüm bulmaktayız. Peteklerin yeni gibi ısınmasını sağlayacak, kombinin fazla tabii gaz harcama meselenini çözecek, merkezi ısıtmalı apartman dairesinde daha sıcak petekleri elde faktörüz için düzenli, iki yıla bir petek içi bakımının yapılması gerekir. Bu çalışma çeşitli alet irtibatları ve yaygın olarak banyodaki havlupan ile yapılır.

Geniş su tankı ve içine karıştırılacak kaliteli solüsyon ile tüm petek içlerindeki maddelerin temizlenmesi yapılır. Kimyasal mobil ısıtma temizliği ile yerden, tabandan ısıtma temizliği, döküm radyatör gibi sayısız ısıtma biriminde basınçlı su ile kir, pas, çamur kalıntıları çekilir ve hepsi cihazımızda toplanır. Hemen peşinden peteğin, kaloriferin korozyon yapmaması, çürümemesi için savunma sıvısı aktarılır.

Urla Petek Temizleme soğuma yapan mobil peteği ısıtan servistir. Merkezi ısıtmalı tesisatta sıcak su geliyor ve sizin peteklerinize erişmiyor ise kireç, pas tıkanma yapmış olabilir. Özel bir termal kamera taraması ile en çok soğuma yapan petekleri bularak kontrollü olarak hasarsız bir, iki saatte çözüm üretebiliriz.

2 yorum

  1. Urla Petek Temizleme firmasını aradık villamızdaki peteklerin temizlenmesi için çok sağolsunlar büyük bir titizlikle işimizi hallettiler arkadaşlar işlerinde uzman çok güzel petek temizliyorlar bundan sonra sürekli sizinle çalışacağım.

    • İlginiz için teşekkürler gülay hanım urla bölgesinde 7/24 petek temizleme hizmeti veriyoruz siz değerli kullanıcılarımızın memnuniyeti bizim için herzaman ön plandadır. Bir sonraki petek temizleme işlerinizde görüşmek üzeri sağlıcakla kalın.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*