Urla Klima Servisi

Urla Klima Servisi adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilir, size en yakın Urla Klima Servisi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Urla Klima Teknik Servis Hattı “0850 305 5220”  ile uzman servis ağlarından her zaman destek alabilirsiniz. Urla Klima Servisleri aşağıdaki bölgelerde hizmet vermektedir.

Hizmet Bölgeleri:  Urla Merkez ve Semtleri

Urla Klima Servisi

Urla Klima Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 305 5220

Adresi: Urla / Merkez

Urla Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz

Urla Klima Soğutmuyor, Klima Isıtmıyor, Klima Su Akıtıyor, Klima Kumandası Çalışmıyor, Klima Ses Yapıyor, Urla Klima Montajı, Klima Sökümü, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Urla Klima Bakımı, Klima Kumandası, Urla Klima Onarımı ve Tamir Servisi.

Urla Klima Servis Telefonu

Urla Klima Servis Telefonu 0850 305 5220 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Urla Klima Bakım Servisi Olarak Neler Yaparız?

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği, Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü,R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü, Drenaj tavası ve hattının temizliği, İç fan pervanelerinin temizliği, Tüm bağlantılarının kontrolü, Hava filtrelerinin temizliği, Estetik görüntü kontrol, Eksik ise gaz ilavesi.

Bakımı Yapılan bir Klima;

• Düzenli çalışır.
• Uzun ömürlü olur.
• Daha az elektrik sarf eder.
• Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Klima Bakımı Servisleri içerisinde en iyi Klima Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Urla Teknik Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Urla Klima Periyodik Bakım

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza Klima Bakımı Servisi olarak; Klima sistemlerinde bulunan ürünlerinizin, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Bakım, onarım, yedek parça temini periyodik bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz.

Her Marka Ve Model Klima Duvar Tipi – Tavan Tipi – Yer Tipi – Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların, Klima Tamiri, Klima Bakımı ve Klima Montaj Servisinde Garantili Hizmet Sunmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*