Menderes Klima Servisi

Menderes Klima Servisi adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilir, size en yakın Menderes Klima Servisi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Menderes Klima Teknik Servis Hattı “0850 305 5220”  ile uzman servis ağlarından her zaman destek alabilirsiniz. Menderes Klima Servisleri aşağıdaki bölgelerde hizmet vermektedir.

Hizmet Bölgeleri:  Menderes Merkez ve Semtleri

Menderes Klima Servisi

Menderes Klima Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 305 5220

Adresi: Menderes / Merkez

Menderes Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz

Menderes Klima Soğutmuyor, Klima Isıtmıyor, Klima Su Akıtıyor, Klima Kumandası Çalışmıyor, Klima Ses Yapıyor, Menderes Klima Montajı, Klima Sökümü, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Menderes Klima Bakımı, Klima Kumandası, Menderes Klima Onarımı ve Tamir Servisi.

Menderes Klima Servis Telefonu

Menderes Klima Servis Telefonu 0850 305 5220 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Menderes Klima Bakım Servisi Olarak Neler Yaparız?

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği, Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü,R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü, Drenaj tavası ve hattının temizliği, İç fan pervanelerinin temizliği, Tüm bağlantılarının kontrolü, Hava filtrelerinin temizliği, Estetik görüntü kontrol, Eksik ise gaz ilavesi.

Bakımı Yapılan bir Klima;

• Düzenli çalışır.
• Uzun ömürlü olur.
• Daha az elektrik sarf eder.
• Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Klima Bakımı Servisleri içerisinde en iyi Klima Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Menderes Teknik Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Menderes Klima Periyodik Bakım

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza Klima Bakımı Servisi olarak; Klima sistemlerinde bulunan ürünlerinizin, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Bakım, onarım, yedek parça temini periyodik bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz.

Her Marka Ve Model Klima Duvar Tipi – Tavan Tipi – Yer Tipi – Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların, Klima Tamiri, Klima Bakımı ve Klima Montaj Servisinde Garantili Hizmet Sunmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*