İzmir Televizyon Servisi

İzmir Televizyon Tamir Servisi

İzmir Televizyon Servisi olarak, Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile yapılır.

İzmir Lcd Televizyon Servisi

Çağımızda en çok kullanılan teknolojik ürünlerin başında Televizyonlar gelmektedir. Hızlı gelişen Teknolojide haliyle Televizyonlarda farklı özellikler ve tasarımlarla teknolojik gelişmelere uyum sağlamaktadır. Televizyonların da nihayetinde bir elektronik araç olması arızalanma durumlarını ortaya çıkarmaktadır. Bazen uzun süre kullanımından, bazen kullanıcı hatalarından bazen de Parça arızalarından dolayı Televizyonların bu arızalarının giderilmesi için Teknik Servise veya Televizyon Tamirine İhtiyaç duyulmaktadır.

İzmir Televizyon Tamircisi

İzmir Televizyon Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır.

Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır.

İzmir Televizyoncu

Uzun Yılların deneyimi ile İzmir Tv Ustalarında Her türden TV lerin tamir ve servis işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

İzmir Televizyon Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

İzmir Televizyon Tamiri

Model ve Marka Fark etmez Her türlü Televizyonun arıza tespitini giderme konusunda çok İddialıyız. Çünkü biz bu işi biliyoruz.

İzmir Televizyon Tamircisi, İzmir Televizyoncu, İzmir TV Ustası, İzmir TV Servisi, İzmir Tv Tamiri, İzmir Televizyon Servisi, İzmir Televizyon Tamiri

5 yorum

  1. Karşıyaka mavişehirdeki güzellik salonumuzun televizyon montajı işlemlerimizi izmir televizyon servisine yaptırdık. Büyük bir titizlikle hizmet veriyorlar tavsiye ederim.

  2. İstanbuldan izmire taşınmamız sırasında televizyonumuzun ekranı kırılmıştı bir televizyon parası istiyorlardı sonra izmir televizyon servisine ulaştık bütcemiz dahilinde uygun fiyata yardımcı oldular. Uygun fiyatları var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*