Doğaköy Klima Servisi

☎️ 0850 305 5220

Doğaköy Klima Servisi adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilir, size en yakın Doğaköy Klima Servisi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Doğaköy Klima Teknik Servis Hattı “0850 305 5220”  ile uzman servis ağlarından her zaman destek alabilirsiniz. Doğaköy Klima Servisleri aşağıdaki bölgelerde hizmet vermektedir.

Hizmet Bölgeleri:  Doğaköy Merkez ve Semtleri

Doğaköy Klima Servisi

Doğaköy Klima Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 305 5220

Adresi: Doğaköy / Merkez

Doğaköy Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz

Doğaköy Klima Soğutmuyor, Klima Isıtmıyor, Klima Su Akıtıyor, Klima Kumandası Çalışmıyor, Klima Ses Yapıyor, Doğaköy Klima Montajı, Klima Sökümü, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Doğaköy Klima Bakımı, Klima Kumandası, Doğaköy Klima Onarımı ve Tamir Servisi.

Doğaköy Klima Servis Telefonu

Doğaköy Klima Servis Telefonu 0850 305 5220 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Doğaköy Klima Bakım Servisi Olarak Neler Yaparız?

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği, Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü,R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü, Drenaj tavası ve hattının temizliği, İç fan pervanelerinin temizliği, Tüm bağlantılarının kontrolü, Hava filtrelerinin temizliği, Estetik görüntü kontrol, Eksik ise gaz ilavesi.

Bakımı Yapılan bir Klima;

• Düzenli çalışır.
• Uzun ömürlü olur.
• Daha az elektrik sarf eder.
• Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Klima Bakımı Servisleri içerisinde en iyi Klima Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Doğaköy Teknik Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Doğaköy Klima Periyodik Bakım

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza Klima Bakımı Servisi olarak; Klima sistemlerinde bulunan ürünlerinizin, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Bakım, onarım, yedek parça temini periyodik bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz.

Her Marka Ve Model Klima Duvar Tipi – Tavan Tipi – Yer Tipi – Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların, Klima Tamiri, Klima Bakımı ve Klima Montaj Servisinde Garantili Hizmet Sunmaktayız.

Doğaköy Klima Tamir Servisi

Doğaköy Klima Fiyatları

Doğaköy İkinci El Klima Alanlar

Doğaköy Klima Servisi İş İlanları

Doğaköy Taşeron Klima Verenler

Doğaköy Klima Montajı

Doğaköy Klima Bakımı

Doğaköy Klima Temizleme

Doğaköy Klima Gaz Dolumu

Doğaköy Klima Sökme Takma

Doğaköy Klima Taşıma

Doğaköy Klimacı

Doğaköy Klima Tamircisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*