Basınsitesi Klima Servisi

☎️ 0850 305 5220

Basınsitesi Klima Servisi adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilir, size en yakın Basınsitesi Klima Servisi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Basınsitesi Klima Teknik Servis Hattı “0850 305 5220”  ile uzman servis ağlarından her zaman destek alabilirsiniz. Basınsitesi Klima Servisleri aşağıdaki bölgelerde hizmet vermektedir.

Hizmet Bölgeleri:  Basınsitesi Merkez ve Semtleri

Basınsitesi Klima Servisi

Basınsitesi Klima Servisi (Servis İletişim Bilgileri)

Telefonu: 0850 305 5220

Adresi: Basınsitesi / Merkez

Basınsitesi Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz

Basınsitesi Klima Soğutmuyor, Klima Isıtmıyor, Klima Su Akıtıyor, Klima Kumandası Çalışmıyor, Klima Ses Yapıyor, Basınsitesi Klima Montajı, Klima Sökümü, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Basınsitesi Klima Bakımı, Klima Kumandası, Basınsitesi Klima Onarımı ve Tamir Servisi.

Basınsitesi Klima Servis Telefonu

Basınsitesi Klima Servis Telefonu 0850 305 5220 nolu servis irtibat numaramızdan bize ulaşabilir ve servis randevusu isteğinde bulunabilirsiniz.

Basınsitesi Klima Bakım Servisi Olarak Neler Yaparız?

Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği, Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü,R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü, Drenaj tavası ve hattının temizliği, İç fan pervanelerinin temizliği, Tüm bağlantılarının kontrolü, Hava filtrelerinin temizliği, Estetik görüntü kontrol, Eksik ise gaz ilavesi.

Bakımı Yapılan bir Klima;

• Düzenli çalışır.
• Uzun ömürlü olur.
• Daha az elektrik sarf eder.
• Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Klima Bakımı Servisleri içerisinde en iyi Klima Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Basınsitesi Teknik Servisi, hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Basınsitesi Klima Periyodik Bakım

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza Klima Bakımı Servisi olarak; Klima sistemlerinde bulunan ürünlerinizin, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Bakım, onarım, yedek parça temini periyodik bakım sözleşmesi hizmeti vermekteyiz.

Her Marka Ve Model Klima Duvar Tipi – Tavan Tipi – Yer Tipi – Asma Tavan Tipleri – Salon Tipleri – Kanallı Tipler – Mobil taşınabilir Tip Klimaların, Klima Tamiri, Klima Bakımı ve Klima Montaj Servisinde Garantili Hizmet Sunmaktayız.

Basınsitesi Klima Tamir Servisi

Basınsitesi Klima Fiyatları

Basınsitesi İkinci El Klima Alanlar

Basınsitesi Klima Servisi İş İlanları

Basınsitesi Taşeron Klima Verenler

Basınsitesi Klima Montajı

Basınsitesi Klima Bakımı

Basınsitesi Klima Temizleme

Basınsitesi Klima Gaz Dolumu

Basınsitesi Klima Sökme Takma

Basınsitesi Klima Taşıma

Basınsitesi Klimacı

Basınsitesi Klima Tamircisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*