Aliağa Petek Temizleme

☎️ 0850 305 5220

Isıtma sistemlerinin ısı yalıtımlarını sağlayan petekler sıcak su tesisatımıza doğru bir şekilde bağlanmalıdır. Ters bağlanmış kombi peteklerimiz ısınamamıza sebeb verir. Yanlış bağlantılı olan peteklerimiz bize doğalgaz sarfiyatını arttırır. peteklerinizin bir kısmı ısıtıyor bir kısmı ısıtmıyor ise öncelikle bağlantılarınızı kontrol ettirmenizi tavsiye ediyoruz. Aliağa Petek Temizleme Fiyatları teknik servisimiz aliağa’nın tüm semtlerine hizmet vermektedir. Sizlere hizmet verdiğimiz mahalle isimlerini aşağıda sıralıyorum;

Atatürk, B.Hayrettin Paşa , Bahçedere , Bozköy , Çakmaklı , Çaltılıdere , Çıtak , Çoraklar , Fatih , Güzelhisar , Hacıömerli , Horozgediği , Kalabak , Kapukaya , Karaköy , Karakuzu , Kazım Dirik , Kurtuluş , Kültür , Mimar Sinan , Samurlu , Siteler , Şehitkemal , Uzunhasanlar , Yalı , Yeni , Yenişakran , Yukarı Şehitkemal , Yüksekköy , gibi semtlere ve doğalgazın kullanıma açık olduğu bölgelere profesyonel petek temizleme makinalarımız ile evinizi kirletmeden en hızlı şekilde hizmet veriyoruz.

Aliağa Petek Temizleme servisimizden haftanın 7 günü 24 saat servis randevusu alabilirsiniz. Peteklerinizin kirlilik durumuna göre 30 ila 60 dk gibi bir zaman zarfında işleminiz tamamlanır. Her petek temizliği sonrası prensibimizce kombinizin bakımınıda yapıyoruz. Petek temizleme işlemlerinizi 4-5 yıl gibi zaman zarfında, kombi bakımlarınızı da 1 yılda bir defa yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Aliağa Petek Temizleme Servisi Temiz bir petek ve kombi yüksek performansta ısı sirkülasyonu sağlar, tesisatımızdaki sirkülasyonumuz güzel olduğu sürece peteklerimiz iyi derece ısınır ve yakıt tasarufu sağlamış oluruz. Sistemdeki sıcak suyun sirkülasyonu nekadar yavaş ve ağır olursa peteklerimiz yüksek performansta ısınma işlemini gerçekleştirmez, gereksiz yakıt israfına neden olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*